Kolekce

;

Kolekce

Pánské
Dámské

První solární hodinky GPS na světě. Po připojení k síti GPS se Astron pouhým stisknutím tlačítka přizpůsobí vašemu časovému pásmu a díky tomu, že veškerou potřebnou energii berou pouze ze světla, není nikdy nutné měnit baterii.

Pánské
Dámské

Seiko Prospex překonává limity kolekcí hodinek pro dobrodruhy a milovníky sportu, ať už ve vodě, ve vzduchu nebo na zemi. Od uvedení prvních japonských hodinek pro potápěče v roce 1965 změnila inovativní technologie Seiko světové standardy a přináší stále větší spolehlivost a bezpečnost profesionálním i rekreačním potápěčům.

Pánské
Dámské

Presage kombinuje japonské estetické cítění s tradičním řemeslným zpracováním a hodinářskými dovednostmi Seiko v originální kolekci, která nabízí japonskou krásu, kvalitu a dlouhotrvající výkon.

Pánské
Dámské

Seiko 5 Sports již více než 50 let poskytuje vysokou úroveň spolehlivosti, odolnosti, výkonu a hodnoty, díky kterým si získaly přízeň milovníků mechanických hodinek po celém světě. Dnes se tyto oblíbené hodinky znovuzrodily a spolu s rozsáhlými novými kolekcemi přišel nový design. Vítejte v nové Seiko 5 Sports kolekci se stejnými hodnotami, ale s novým vzhledem.

Pánské
Dámské

Značka Seiko je známá pro svou přesnost a inovace. Hodinky jsou vyrobeny tak, aby zapadaly do každodenního života a zároveň byly funkční a designové.

Pánské
Dámské

Nebyl nalezen žádný popis

Pánské
Dámské

Nebyl nalezen žádný popis

Pánské
Dámské

Nebyl nalezen žádný popis