Presage

;

Presage kombinuje japonské estetické cítění s tradičním řemeslným zpracováním a hodinářskými dovednostmi Seiko v originální kolekci, která nabízí japonskou krásu, kvalitu a dlouhotrvající výkon.

Design

Design

Design

Řada Presage zdědila více než 100 let hodinářské tradice Seiko. Svým nadčasovým designem a vhodností pro dlouhodobé používání představují vrcholné japonské hodinářské dílo.

Funkce a vlastnosti

Číselník Laurel

V roce 1913 představilo Seiko první japonské náramkové hodinky Laurel. Mnoho hodinek Presage se inspirovalo hodinkami Laurel ve zpracování rozložení číselníku, což připomíná počátky Seika.

Lety prověřený a oblíbený design číselníku

Design Laurel je opět tady. Díky hřejivému pocitu a nostalgii výrazných arabských číslic byly tyto hodinky milovány více než 100 let. Velikost hodinek a další funkce byly přizpůsobeny tak, aby co nejlépe vyhovovaly současné době.

Charakteristická „12“

Mnohé hodinky obsahují číslici „12“ v prominentní červené či zlaté barvě. Tento stylový prvek byl poprvé použit u hodinek Laurel a je nejen esteticky atraktivním prvkem z hlediska designu, ale také praktickým způsobem, jak velmi jednoduše ukázat, která je horní strana.

Série

Prestige Line

Prestige Line

Prestige Line

Basic Line

Basic Line

Základní řada